Toptan Kaliteli Lastikli Çarşaf İmalatçısı Gül Tekstil’ de uygun fiyatlar ve kalite bir arada, hemen arayıp güncel fiyat alabilirsiniz. Kumaşlarımız birinci sınıf kalitede %100 pamuklu penye olup fiyatları dolaylı olarak dolara endeksli olduğu için sitede sürekli fiyat güncelleme zorluğundan, arayıp fiyat almanızı rica ediyoruz.

Otellerde Sunulmaya Layık Kalite

Yatakların çok daha uzun süre sağlam bir şekilde kullanılabilmesi için çarşaf ile kullanılması gerekir. Çarşaflar çok sık değiştirilebilme özelliğine sahip oldukları için yatağını çarşaf olmadan kullanan kişiler bir süre sonra yatağın yüzünü yeteri kadar iyi temizleyemeyecek ve farklı mağduriyetler ile baş etmek zorunda kalacaktır. Çarşaf kullanımının pek çok nedeni vardır. Mis gibi kokan bir çarşafın sunduğu uyku paha biçilemez. Bu konforu sağlamak için otellerde ya da evlerde yeteri kadar çarşafa sahip olarak bu çarşafları belli aralıklarla değiştirebilmek önemlidir.

Çarşafların Lastikli Çarşaf sitesi üzerinden çok uygun fiyatlara temin edilmesi mümkündür. Üstelik uygun kalitenin yanında pek çok yatak ebadına da uygun hazırlanmış ürünlerin olduğu görülmektedir. Toptan çarşaf fiyatları tek alımlardan daha uygun olduğu için fazla sayıda çarşaf alacak olanlar açısından büyük bir avantajdır. Aynı zamanda otel çarşaf fiyatları ile kıyaslandığında pek çok tedarikçiye oranla çok uygun bedellere iyi kalite ürün temin etmek mümkündür. Otellerde evde kullanıma göre kıyaslanamayacak yoğun çarşaf kullanımı yapıldığı için uygun fiyat ve iyi kalite ürünlerin temin edilmesi çok önemlidir. Bu durum nedeniyle otel çarşaf fiyatları ve kalitesi pek çok otel yönetiminin memnuniyetini kazanmıştır.

Toptan Alın, Dilediğiniz gibi kullanın

Toptan çarşaf fiyatları konusunda oldukça makul seviyelerde bir fiyat sunulmasına rağmen kaliteden taviz verilmemesi ev için yapılacak olan alışverişlerde de Lastikli Çarşaf sitesinin tercih edilmesi için büyük bir nedendir. Tek bir çarşaf çeşidinin sunulmuyor olması, pek çok çarşafın renk renk toptan bir şekilde sunulması bu ürünün hediye alternatifi bakımından da güçlü olduğunu göstermektedir.

Ürünü alanların evlerinde rahatça kullanmasının yanı sıra pek çok sevdiğine de hediye edebilmesi ve bu konforu paylaşabilmesi oldukça önemli bir durumdur. Otellerin sıklıkla yıkanan tekstil ürünleri sık yıkamaya dayanacak şekilde tasarlanmış olmalıdır.

Toptan lastikli çarşaf siparişi

Lastikli çarşaflarımızın 1. sınıf kumaş kalitesi nedeniyle sık yıkansa bile performansından herhangi bir kayıp vermediği görülmektedir. En az elli adet alım ile toptan ürün satışı yapılan siteden telefonla kolayca sipariş verebilirsiniz.